O firmie

Zaufanie to podstawa.

Działamy na rynku lokalnym od ponad 30 lat, oferując kompleksowe rozwiązania dla branży budowlanej. Jest to możliwe dzięki zaufaniu, którym od samego początku obdarzyli nas nasi Klienci.

Mamy wszystko to,
czego potrzebujesz!

Punkty sprzedaży Safer to jedne z niewielu
miejsc w okolicy, które w pełni zaopatrzą
doświadczonych deweloperów, mniejsze firmy budowlane i osoby indywidualne.

Jesteśmy z Wami już od 30 lat. Zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki naszej bogatej ofercie produktów i usług, fachowej oraz profesjonalnej kadrze i zaangażowaniu w to, co robimy.

Naszymi największymi atutami jest szeroka baza produktów najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Wszystko to dostępne na wyciągnięcie ręki. Naszych Klientów zapraszamy na poranną kawę do jednego z naszych punktów sprzedaży, gdzie mogą na własne oczy ocenić jakość naszych produktów.

W naszej ofercie znajdziecie artykuły budowane – dachówki, farby, instalacje, stolarkę i inne elementy potrzebne repliki zegarków do realizacji każdego projektu. Dodatkowo każdego miesiąca staramy się poszerzać nasz asortyment, aby zapewnić Wam wszystko to, czego potrzebujecie. Naszych Klientów wspieramy od fundamentów, aż po dach… i jeszcze dalej.

Grzegorz Sbeczka
Właściciel